A101 aktüelde kampanyalar devam ediyor. A101 16 Mayıs 2019 Perşembe aktüel ürün listesini açıkladı. Bizlerde bu ürünleri tek tek incelemeye başlıyoruz. Ürünlerin ne olduğunu ve fiyatlarını değerlendiriyoruz. Sizlerde merak ediyorsanız bu yazı tam size göre... A101 16 Mayıs tarihinde çeyiz tutkunlarına yönelik ürünlerini getiriyor. Bu haftanın ilk kampanyalı ürünü Seramik Suffle Kabı/Reçellik 1,95 TL, Hascevher Düdüklü Tencere 75 TL olarak satışta... Cam Matara Çeşitleri 9,95 TL, Ahşap Mutfak Gereçleri 4,95 TLolarak kampanyada... Bu harika ürünler A101 aktüel de çok ucuz... Bir başka ürün Pipetli Bardak 1,25 TL, Mutfak Düzenleyici Sepet 2,95 TL, Rooc Renkli Bıçak 2'li 4,50 TL, Yer Sofrası 39,95 TL ve Şeffaf Hamur Leğeni 8,50 TL olarak satışa sunuluyor. Bu harika fırsatlar 16 Mayıs 2019 tarihinde, ürünler bitene kadar sizlerle... Bu ürünlerçok uygun bir fiyata A101 de satıldığı için yetişen alıyor. Bir başka ürün ise Taboo Ahşap Ekmeklik 44,95 TL olarak a101 marketlerde satışta... Mutlu haftalar.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mayıs 2019 tarihinde, A101 16 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...