A101 aktüel de kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. A101 18 Temmuz ürünlerine birde bu sayfadan bakın. Bu haftanın ürünleri kuşkusuz özenle seçilmiş. Yaz mevsimine yakışan bu aktüel ürünler 18 Temmuz tarihinde sizlerle olacak. Katalogda yemizlik malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri oldukça dikkat çekiyor. İlk kampanyalı ürün HighGenic Fırçalı Leke Çıkarıcı 200 ml 6,95 TL olarak satışa çıkıyor. Diğer bir ürün ise Dixi Yüzey Temizleyici 5 Litre 16,90 TL olarak kampanyada... Bu ürün sayesinde her yer çok temiz olacak. Diğer temizlik malzemesi ise Bingo Toz Deterjan 10 Kg 44,95 TL olaak A101 raflarında sizleri bekliyor. Yiyecek ürünleri de unutulmamış. Cappy Tropik Portakal ve Mango Aromalı İçecek 1 Litre 3,95 TL, Eti Alaska Frigo Soğuk Atıştırmalık Çeşitleri 60g 3,45 TL, Crazy Pirinç Patlaklı Sütlü Çikolata 30g 1 TL olarak indirime giriyor. 18 Temmuz 2019 tarihinde sizleri A101 de bekleyen başka ürünlerde var. Elseve Çift Fazlı Saç Bakım Spreyi Çeşitleri 200ml 19,90 TL ve Soo'AE Bakım Maskesi 4,95 TL olarak indirimde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Temmuz 2019 tarihinde, A101 18 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...