18 Temmuz 2019 Perşembe aktüel ürünler kataloğu şimdi sizlerle... A101 aktüel bu harika ürünleri kataloglar vasıtasıyla sizlere ulaştırmayı başarıyor. Bu ürünlerden erkenden haberdar olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayın. İlk aktüel ürünü inceliyoruz. Desenli Opal Tabak Çeşitleri 4,95 TL, Çelik Termos 2 Litre 69,95 TL olarak indirimde sizleri bekliyor. Borcam Kapaklı Kare Tencere 24,95 TL, Trend Saklama Kabı 3'lü 5,50 TL ve Figürlü Krep Tavası 5,95 TL olarak satışa sunuluyor. Dev fırsatlar her zaman A101 marketlerinde sizleri bekliyor. Bir diğer ürün ise Erzak Kabı 3'lü 12,95 TL, Safir Kase 5,95 TL ve Yağ Sıçratmaz 8,50 TL olarak indirime giriyor. Bu ürünler mutfakta işinizi kolaylaştırıyor. Fiyatları ise çok uygun... Asılabilir Dolap Düzenleyici 6,50 TL, Rende 2,50 TL olarak a101 raflarında olacak. Ayrıca bu hafta Çok Amaçlı Organizer Sepet 3,50 TL olarak indirimde... 18 Temmuz tarihinde herkes çok mutlu... 4 Kapaklı Bölmeli Mutfak Dolabı 199,95 TL olarak kampanyada sizleri bekliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Temmuz 2019 tarihinde, A101 18 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...