A101 18 Temmuz Perşembe aktuel ürünleri ile göz dolduruyor. Heyecanla beklenen ürünlerin katalogları burada... Detaylı incelemeler ve net görüntüler Aktüel Ürünler sayfasıda sizleri bekliyor. Bu hafta oldukça kullanışlı ürünlerde indirim var. Sakın kaçırmayın. İlk olarak Ayakkabı Rampası 2,50 TL olarak satışa sunuluyor. Daha sonra Ayakkabı Dolabı 155 TL olarak indirime giriyor. Birbirini tamamlayan bu ürünler A101 aktüel de 18 Temmuz tarihinde buluşuyor. Marie Claire Bayan Dantelli Atlet 7,95 TL, Marie Claire Bayan İnce Askılı Dantelli Gecelik 19,95 TL olarak satılan bu ürünler çok ucuz... Hem de kalitesinden ödün vermeyen bu ürünleri bu fiyata kaçırmamak için 18 Temmuz tarihini bekleyin ve A101 aktüele sık sık uğrayın. Marie Claire Bayan Kısa Sabahlık 29,95 TL olarak satışa sunuluyorken Marie Claire Slip 3'lü 9,95 TL olarak satışa sunuluyor. A101, kapılarını bu ürünler ile 18 Temmuz da açıyor. Silk&Blue Bayan Patik Çorap 4'lü 6,95 TL ve son olarak Silk&Blue Bay Boxer 5,95 TL sizleri A101 raflarında bekliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Temmuz 2019 tarihinde, A101 18 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...