A101 aktüel 19 Ağustos 2017 kataloglarında pek çok fırsat sizlerle. A101 geçen haftaki indirimi bu haftaya da taşıyor. A101 aktüel ürün kataloglarında bulunan muhteşem indirimlerde 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli bir indirim var. Bu ürün ve indirim detaylarına bakalım. 10 TL ve üzeri alışveriş yaptımızda parfümlü tuvalet kağıdı 8’li SOLO ürünü 9,95 TL YERİNE 4,45 TL’den sizlerle oluyor. Hem dayanıklı hem hesaplı olan bu ürün A101 ile daha hesaplı hale gelmiş. Piyasada 9,95 TL ‘den bulunabilen ürünü A101 4,95 TL fiyata indirmiş. Gerçekten indirim böyle olur… Tek şartı var o da 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak. Siz 10 TL veya daha fazla bir alışveriş yaptınız ve bu stoklarla sınırlı olan ürünü 19-25 ağustos’ta markette gördünüz… Hemen 4,95 TL’Den alıyorsunuz. Ancak stok sınırını bilmek gerek. O yüzden 12si itibari ile gidip almak gerek… A101 aktüel 19 Ağustos – 25 ağustos indirimlerini incelemeye devam edelim. A101 market geçen haftanın aynı indirim fırsatını bu hafta da sizlerle ve bizlerle buluşturmuş. Gerçekten kaçmaz bir ürün…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...