A101 aktüel ürünlerinde ilk olarak bu hafta ikili alımlarda %50 indirimli fırsatlar var. A101 hafta sonu 19 ağustos indirimlerinde ilk olarak Tursil sıvı çamaşır deterjanı 3080ml (44 yıkama) (İkili alımlarda ikincisi %50 indirimli) sizlerle olacakmış. Ayrıca bu hafta Kotex lightdays günlük ped (İkili alımlarda ikincisi %50 indirimli) olarak sunulmuş olacakmış. Bu indirimler için de 19-25 ağustos tarihlerini işaret eden A101 market; Silk & Blue bay boxer (İkili alımlarda ikincisi %50 indirimli) olarak devam etmiş. Bu hafta Nestle Nesfit karışık / kırmızı meyveli buğday ve pirinç gevreği 200gr (İkili alımlarda ikincisi %50 indirimli) ürününde de indirim sunan market Ülker bitter %60 kakaolu/bol sütlü çikolata 70gr (İkili alımlarda ikincisi %50 indirimli) ve ayrıca Pınar ayran 1,5 lt (İkili alımlarda ikincisi %50 indirimli) sunmuş. A101 market indirimlerinde bu hafta bu sayfa için son olarak Yörsan tam yağlı yoğurt 200gr (İkili alımlarda ikincisi %50 indirimli) ürününü de görsellerine eklemiş. A101.com.tr’den alınan bilgilere göre incelememizi aktardık. Sizler resmi bağlantı ve uygulamaya da bakabilirsiniz. Unutmayın, A101 görsellerini Perşembe günü mutlaka görün…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...