A101 aktüel ürünler hafta sonu kataloglarında muhteşem indirimler var. A101 19 Ağustos – 20 Ağustos ve 25 ağustosa dek sürecek fırsatlarını duyurdu. Biz de fiyatları bir inceleyelim istedik. Öncelikle Bozbeyi Ezine tam yağlı olgunlaştırılmış inek peyniri 600gr (%12 indirim) ürünü sizlerle olacakmış. İndirim oranlarını da belirten marketin bir başka ürününde ise Indomie noodle çeşitleri 60gr (%22 indirim) var. Ayrıca bu hafta Marmarabirlik siyah zeytin 500gr (%16 indirim) ürününde de indirimler sizlerle. Görüldüğü gibi kahvaltıların vazgeçilmez iki ürünü indirime giriyor. Kaçmaz. Devamı da harika, İkbal/Başyazıcı dana parmak fermente sucuk (%22 indirim) ve Lipton demlik poşet siyah çay çeşitleri 48’li (%20 indirim) ürünleri de indirimli olara k gelecekmiş. Ayrıca sıcak yaz günlerinde Doğuş limonata 1 lt (%22 indirim) olarak sizlerle. A101 19 ağustos aktüel ürünler kataloğunda Çerezya kabuklu fıstık 250gr (%24 indirim), Ozmo Hoppo çikolata / çilek kremalı bisküvi 40gr (%20 indirim) ve ayrıca Gliss şampuan çeşitleri 600ml (%24 indirim) de sizlerle olacak. Ayrıca bu hafta Patates Özel fiyat (19-20 Ağustos) ürününde de detaylı bir indirim bekleniyor… A101 market hafta sonunu inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...