A101 24 ağustos 2017 tarihinde getireceği ürünlere Kurban Bayramı 2017 için hazırladığı görselde belirttiği şeker ve çikolata ürünlerini de sunmuş. Peki sayfada neler var detaylıca bakalım. Vince sütlü/bitter trüf çikolata 300g ile başlayan ürünlerde Vince pralin çikolata 314g de var. Ayrıca Torku nice gold dolgulu antep fıstıklı pralin çikolata 252g ve pek çok Vince ürünü var. Vince selection sütlü/bitter madlen çikolata 275g, Vince bütün fındıklı sütlü çikolata 550g, Vince fındıklı/antep fıstıklı/sütlü dolgulu çikolata 500g, Vince çikolatalı badem şekeri draje 200g, Vince sütlü/bitter çikolatalı fındık draje 200g, Vince çakıltaşı draje 200g ve Vince fındıklı/antep fıstıklı/sütlü/bitter mini napoliten çikolata 250g bu ürünler olarak görünüyor. A101 Kurban Bayramı aktüel ürünlerinde Toffifee karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata 125g ve Ülker hobby fındıklı bar çikolata 250g ürünlerini de sunmuş. A101 aktüel Kurban Bayramı Kataloğunda Tayaş multi fruit/milkquick dolgulu sert şeker çeşitleri 350g ve Ender sweety bon dolgulu sert şeker çeşitleri 500g ile devam ederken Ender mini bonbon meyve aromalı sert şeker 700g, Haribo fruitbons meyve sulu yumuşak şeker 700g de sizlerle. Ayrıca Tayaş damla meyve suyu dolgulu yumuşak şeker 350g, Elvan fondante karamel dolgulu sütlü çikolata 500g, Servet fındıklı/fıstıklı/bademli lokum 350gr ve son olarak Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi 100g de sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...