A101 24 ağustos 2017 günü başlayacak olan ve 31 Ağustos 2017 tarihine dek sürecek olan indirimli ürünlerin bu sayfasında kişi başına en fazla 2 adet alınabilir olması hususuna dikkat çeken A101 ayrıca bu görselinde belirttiği ürünlerin HER MAĞAZADA BULUNAMAYABİLECEĞİNİ de belirtmiş… Peki bu görselde neler gösterilmiş, şimdi detaylara bakalım. Kiwi KVC-5103 2si 1 arada Cyclone elektrikli süpürge bu ürünlerden biri olarak karşımıza çıkmış ve %14 de indirim uygulanmış… Ayrıca bu görsel sayfasında Attlas Avuç Taşlama ürünü de sunmuş. Poly Pad M8A 7.9" Tablet ile devam eden sayfada ayrıca Demonte raf 2'li ürünü de yer almış. Her mağazada bulunmayacak olan ürünler olarak bilinen bu görsel indirim sayfasında Taraftar lisanslı çocuk bermuda pijama takımı, Taraftar lisanslı bay bermuda pijama takımı da var. Ayrıca Aprilla AHD 2125 saç kurutma makinesi, Detaylı olta takımı, Bayan keten ayakkabı, Çift renk tepsi, Mutfak kapları, Vakumlu erzak kabı 3'lü ve Termisli kulplu çay bardağı 6'lı da unutulmamış. Son iki üründe ise Uzun saklama kabı ile Yuvarlak/kare servis yer almış. Bu ürünler mağazada kalan veya civar mağazalarda kalan ürünler olabilir. Bu yüzden gidip ürünün olup olmadığını sorabilirsiniz, biz öyle yapıyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...