A101 24 Ağustos 2017 Perşembe itibari ile Kurban Bayramı için kullanılabilecek ürünleri sunmaya devam ediyor. A101 market tarafından sunulan bu ürünlerin incelemesi ile devam edelim. A101 market aktüel ürünlerinde Altus AL-1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu ürünü ile ilk olarak bizlerle ve sizlerle oluyor. Bu ürün 3 yıl garantili olarak sunulmuş olacağı yazıyor. 3 Çekmeceye sahip olan ürün A+ enerji tüketimine sahipmiş ve 102 lt brüt hacime sahip bulunmakta imiş. 4 yıldızlı derin dondurucu olarak belirtilen ürün için fiyat ise gerçekten harika… Bir diğer üründe ise Attlas Kılıç Testere var… Bu ürün de oldukça işimize yarayacak gibi görünüyor. Ayrıca bu hafta Balta da uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Ayrıca A101 24 ağustos aktüellerinde Attlas Eco TM 150 Taş Motoru da sizlerle olurken Metal Gövdeli Kompresör de otomobiliniz için ve hatta Kurban Bayramı’nda kurbanlığı yüzmek için bile gerekli olabilir… Ancak tabiki asıl kullanım alanı otomobilleriniz için. Ayrıca sayfada Oto Bakım Cila Seti de yer alıyorken son olarak ise muhteşem bir ürün var. Kale Tekerlekli Oto Termos … Bu ürün ise 38 litre ve tekerlekli… Tam kamp ve piknik için ve arabanız için de harika… Stoklarla sınırlı olduğunu unutmamakta fayda var…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 24 Ağustos Kurban Bayramı Özel İndirimli Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...