A101 24 Ağustos 2017 aktüel ürün katalogları Kurban Bayramı özel sayfası ile devam ediyor. Bu haftanın A101 muhteşem indirimleri sayfasında bulunan en önemli ürünlerin bulunduğu bu sayfayı inceleyelim. İlk olarak Kiwi KMG-2603 kıyma makinesi ile başlayan sayfada Arzum AR 1062 blender seti de var. Ek olarak Ahşap kesim tahtası da satacak olan market 24 ağustos günü Et dövme demiri , Sıyırma bıçağı, Yüzme bıçağı, Et kesme bıçağı, Dilimleme bıçağı ürünleri ile de geliyor. Kurban Bayramı'nda gerekli olabilecek ürünlerin yer aldığı sayfada bakalım başka neler var: Masat var, Sinbo SCM 2928 kahve makinesi de sizlerle. Elastik taşıma sepeti ile Şövale resim çerçevesi ürünlerini de bulunduran market Spon buzdolabı poşeti ürününü unutmamış. Ayrıca Jel tutuşturucu da var. Son olarak ise Floopy battal boy çöp torbası 10’lu ürünü de es geçilmemiş. Sosyal medyadan edinilen bilgiler ışığında incelemeleri yaptık. Daha başka indirimleri bir kaç gün sonra bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...