A101 24 ağustos aktüel ürünlerinde yer alan muhteşem indirimleri incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta Samsung ME732K/AND mikrodalga fırın ile başlayan indirimlerde A101, MUHTEŞEM fırsatlar sunmaya devam edeceğe benziyor… İkinci üründe ise Luxell Lx 3675 Börekçi Mini fırın sunulmuş. Bu üründen sonra başka bir fırın ürünü göremedik. İki farklı fırın sunan market talebi karşılamaya yine çok yakın oluyor. Mikrodalga bekleyenlere Samsung’dan; börekçi mini fırın isteyenlere ise Luxell ile karşılık veren A101 yine taktire şayan memnuniyete önem veren yapısı ile devam etmiş. Ayrıca bu hafta Hascevher çelik tencere seti 8 parça ürünü de satmayı planlayan market devamında şu LAV ürünleri ile devam ediyor: LAV Liza kahvaltı tabağı ile başlayan LAV ürünleri, LAV Liza şekerlik ve LAV Liza orta boy kavanoz ile devam ediyor. Ayrıca LAV Liza desenli kulplu bardak ve LAV Liza büyük boy kavanoz ürünleri de unutulmamış. LAV Liza kahve yanı su bardağı ürünün de yer aldığı ürün grubunda LAV Liza meşrubat bardağı, LAV Liza saklama kabı ve LAV Liza 12 parça çay seti ürünleri de sunulmuş. A101’e müşterisi olarak yine teşekkür ederiz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Ağustos 2017 tarihinde, A101 24 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...