A101 25 Mayıs aktüel ürün kataloglarında gıda ürünleri indirimi devam ediyor. Ramazan Ayı’na doğru giderken önemli fırsatlar sizlerle oluyor. Peki bu haftanın fırsatlarında neler var detaylıca bakalım. Çerezya markalı ürünlerde safa hurma 200gr ve mebrum hurma 200gr sizlerle. Ayrıca bu sayfada Dr.Oetker karamel/böğürtlen soslu triliçe 315 gr ürünü sizlerle. Dr.Oetker profiterol 360gr / çikolata şelallesi 195gr ürünleri de ayrı ayrı fiyatları ile sizlerle oluyor. Dondurulmuş katmer 135gr ürünü de Sam markalı olarak sizlerle. Bu leziz ürün kaçmaz. Ayrıca bu sayfada Torku dana kangal fermente sucuk da 2x225gr olarak indirimli fiyatı ile sunulmuş. A101 tarafından sunulan diğer fırsatlarda ayrıca Banvit avantaj paketi 3’lü ürünü de sizlerle. Lezita dondurulmuş piliç kroket ürünü de 1000gr olarak sizlerle. Lezita dondurulmuş çıtır piliç burger 990gr ürünü de A101’de sizlerle. Kemal Öz Çorum mantısı 1kg ve Milkten tuzlu/tuzsuz topak tereyağı 500gr ürünleri de sizlerle oluyor. Daha fazla A101 aktüel ürünü için detayları resmi A101 bağlantısı olan a101.com.tr’den incelemenizi öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Mayıs 2017 tarihinde, A101 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...