A101 25 Mayıs aktüel ürün detaylarına bakacak olursak bu hafta yine harika ürünler var. İlk olarak saçaklı koltuk örtüsü sunan A101 market pamuk kilim 140x180cm de getiriyor. Bu iki ürün için ebatları da oldukça işe yarar diyebiliriz. Bu sayfada ayrıca Zorluteks banyo havlusu da indirime giriyor… Ayrıca Zorluteks el havlusu 2'li ve Zorluteks jakarlı ayak havlusu da harika fiyatlar ile sizlerle oluyor. A101 market 25 mayıs itibari ile indirime aldığı ürünleri açıkladığından biz de bu indirimleri detaylıca inceliyoruz. Peki başka ne var, Perşembe günü A101 25 mayıs ürünlerinden neler alabileceğiz bakalım: Banyo klozet takımı 2 parça ürünü de geliyor. Halı hurcu, keçeli ütü masası kılıfı, kız/erkek çocuk şapkası da bu hafta geliyor. Vazgeçilmez bir indirim grubu olan Silk&Blue ürünleri de bu sayfada yerini alıyor. Peki bu kaliteli ve hesaplı ürünlerden hangileri 25inde indirime giriyor, detaylara bakalım: Silk&Blue bayan dantelli bato 2'li, Silk&Blue renkli jakarlı bayan atlet, Silk&Blue bay/bayan suba çorap ve son olarak ise Silk&Blue spor çorap 2'li ürünleri de sizlerle oluyor. A101.com.tr’den edinilen bilgiler ışığında incelememizi yaptık başka bir sayfa ile incelemelere devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Mayıs 2017 tarihinde, A101 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...