A101 25 Mayıs itibari ile satışa çıkacak olan indirimlerini detaylıca el ilanları ile dağıtmaya başladı. Biz de bu fırsatları inceleme fırsatı yakaladık, şimdi 25 Mayıs aktüel a101 ürünlerine bakalım... 8 raflı çok amaçlı dolap ürünü yaklaşık 178x50x35cm ebatları ve 2 yıl garantisi ile geliyor. Oldukça şık görünen bu ürün beyaz renge sahip ve kapaklı... Blue House markalı su ısıtıcı ürünü de bu hafta A101'de sizlerle olacak. Ayrıca Vivaldi düdüklü tencere seti 7 lt ürünü de sizlerle bu hafta 25 mayıs kataloğunda buluşacak. Devamında mutfak ürünleri var, ürünlere yakından bakacak olursak melamin tepsi, matara, yağlık, nofrost saklama kabı, mutfak makası, erzak kabı ve pek çok ürün var. Sayfa devamında gıda ürünleri de yer almakta ancak biz bu ürünleri daha net bir görsel üzerinden inceleyeceğimiz için şimdilik bu detaylara girmiyoruz. A101 25 Mayıs aktüel ürün fırsatları görüldüğü gibi bu şekilde sizlerle oluyor. İndirim ve fırsatın adresinden önemli indirimler ve harika fırsatlar a101.com.tr'den yani resmi A101 bağlantısından takip edilebilir. Bizler incelememizi yaptık, bakalım ilerleyen günlerde hangi indirimli ürünleri de A101'lerde göreceğiz...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Mayıs 2017 tarihinde, A101 25 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...