A101 23 Ocak – 29 Ocak aktüel ürün kataloglarında yer alan ve bu haftayı indirimlerle dolduracak muhteşem fırsatlar var. İlk olarak bu hafta kataloğunda şarküteri ürünlerinden dana kıyma 500g 15,50 TL olarak sizlerle. Bir başka üründe dana kuşbaşı 500g 17 TL olarak sizlerle .Ayrıca bu hafta Keskinoğlu kovva dondurulmuş tavuk çeşitleri 850g 11,75 TL’den sizlerle. Bu haftanın muhteşem indirimli şarküteri ürünleri 23 ocak ile 29 ocak indirimlerinde Keskinoğlu dondurulmuş piliç schnitzel 250g 2,45 TL olarak satılacak. Devamında Şampiyon dondurulmuş kuzu kokoreç 250g 7,95 TL olarak karşımıza çıkacak. Bu hafta aktüel ürün kataloglarında yer alan bir diğer ürün ise Bereket döner dondurulmuş dana döner 250g 8,95 TL olarak sizlerle. Ayrıca bu hafta önemli pek çok indirimin yer aldığı sayfada Torku dana kangal fermente sucuk 2x225g 18,95 TL olarak sizlerle. Son olarak ise Banvit avantaj paketi 3'lü 6,50 TL olarak gelecek. A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta indirimlerinde yer alan ve indirimleri ile şaşırtan marketin fırsatları sürüyor. Biz de bu fırsatları incelemeye devam ediyoruz. Bir sonraki sayfa ile indirim ve fırsat incelemelerine 26 ocak kataloğu ekleri ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ocak 2017 tarihinde, A101 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...