A101 aktüel ürün kataloglarında bulunan ve bu haftayı indirimlerle dolduran muhteşem ürünleri sunmaya devam ediyoruz. İncelemelerimizde A101 market fırsatlarını sizlerle sunarken büyük heyecan içinde çalışıyoruz. Ancak bu sefer biraz farklı bir sayfa sizlerle... A101Vodafone ile muhteşem işlere imza atmaya devam ediyor. 18,00 TL’ye muhteşem bir tarife sunuyor. Detaylar ile devam edelim. Beyaz’ın yüz olduğu sayfada “Çok konuşturacak ALTIN TARİFELER sadece A101’de” Vodafone damgalı sayfada 12.00 – 16.00 saatleri arasında Vodafone’lularla sınırsız konuşma imkanı sunan tarife 2GB (1GB + 1GB) + 300 DK + 100SMS 18,00 TL olarak sizlerle oluyor. Bu muhteşem tarifeyi A101 imkanları ile alabiliyorsunuz. Sim kart bedeli ilk alacaklar için 55TL olarak belirlenmiş. Detaylara bakacak olursak: 1 GB’lik hediye altın sosyal paketi Youtube, Facebook, Twitter ve Instagram’a mobil erişimde geçerlidir. 12:00-16:00 arası sınırsız konuşma Vodafone yönüne yapılan aramalarda geçerlidir. Yeni hatla veya numara taşımayla A101 mağazalarından alınabilir. Yüklemeler A101 mağazalarından, vodafone resmi sitesinden ve müşteri hizmetlerinden yapılabilir. Bu bilgilerin ardından ise şu şekikde açıklama devam ediyor: Altın tarifeler: A101 mağazalarından son 30 günde Vodafone’a gelen bireysel faturasızlar içindir, yeterli bakiyeyle aylık yenilenir. Yüklemeler sadece A101 mağazalarından, Vodafone resmi sitesinden ve müşteri hizmetlerinden yapılabilir. Tarifelere gelenler 31.12.2017 tarihine kadar Altın Klüp fırsatları ve 12:00-16:00 arası Vodafone’lularla ücretsiz konuşma sağlayan Altın Konuşma Paketi’nden otomatik faydalanır. Daha fazla bilgiyi A101 mağazalarından edinmenizi öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 23 Ocak 2017 tarihinde, A101 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...