A101 28 Ocak – 29 Ocak aktüel ürünler kataloğu 2017 fırsatları hafta sonu indirimlerini sizlerle incelemeye “HAFTA SONU KAÇIĞIZ” SAYFALARI ile devam ediyoruz. BU sayfada pek çok ürün indirimli fiyatı ile sizlerle olacak. İlk olarak Starking elma 1,99 TL kg fiyatı ile A101 markette yerini alacak. Bir diğer üründe Washington portakal 1,49 TL kilo fiyatı ile sizlerle buluşacak. Bir başka aktüel ürün fırsatında 28 Ocak & 29 Ocak hafta sonu kaçığız indiriminde Golda tam buğday unu 2 kg 3,75 TL fiyatı ile indirimli ürünler arasında sizlerle olacak. A101 hafta sonu indirimlerinde bu hafta bir başka üründe ise Tarabya dilimli tost peyniri 350g 5,45 TL olarak satılıyor olacak. Ayrıca ve ayrıca Oral-b 5 way diş fırçası 1+1 7,45 TL olarak satılacak olan bir başka yeni indirimli ürün olurken Burch çikolatalı mısır gevreği 500g 4,25 TL’den alıcısını bulacak. Son olarak ise Burch sade mısır gevreği 500g 3,45 TL olarak sizlerle buluşacak. Bu haftanın “Hafta Sonu Kaçığız” indirimleri de bu şekilde karşımıza çıkıyor. A101 aktüel hafta sonu indirimlerini aktardık, yeni sayfa ile sizlerle olana dek bol indirimli günler dileriz, sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 27 Ocak 2017 tarihinde, A101 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...