A101 26 Ocak 2017 perşembe aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem indirimler sizlerle olacak. A101 indirimlerinde yer alan ve indirim dolu ürünlerde bakalım neler var, işte incelemenin yeni sayfası başlıyor. İlk olarak Sinbo SSM-2512/SSM2513T mini tost makinesi 39,95 TL olarak sizlerle olacak. Bu ürünün yanı sıra bir diğer üründe Fakir SMS 410 blender seti 129,00 TL olarak sizlerle ve bu ürüne dikkatleri çekmek isteriz. Çünkü gerçekten harika bir ürün... Yakın zamanda satın aldığımız ve malesef 129,00 TL'den daha fazla ödeme yaptığımız bu ürün süper... A101'in getireceğini bilsek bekleyecektik ancak malesef denk gelemedik. Bu ürün ayrıca A101 ile hem taksik imkanına sahip hem de garantili... Bir diğer üründe Sinbo SBG 7102 elektrikli ızgara 39,95 TL olarak satılacak. Diğer ürünlerde Seyidoğlu reçel çeşitleri 1kg ürünü sizlerle olurken mutfağınızda size yardımcı mutfak ürünleri ve saklama kabı ürünleri yine A101 ile geliyor. Bu haftanın yıldızı A101'den ayrıca Bianca Luna granit tava, Papilla tava ürünleri de sunuluyor. Aktüel denilince akla gelen bu muhteşem markette yine çok konuşulacak fırsatlar sizlerle oluyor. A101 indirimleri ve 26 ocak aktüel fırsatları incelenmeye devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ocak 2017 tarihinde, A101 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...