A101 aktüel 26 Ocak 2017 fırsatlarında bu hafta muhteşem ürünler geliyor. Tam anlamıyla indirime doyuracak bir sayfa olarak sunulan bu bölümde herkesin ihtiyacına uygun ürünler sunulmuş. Samsung UE55K6500 55'' FHD Samrt KAVİSLİ LED TV 2899,00 TL gibi fiyatla sizlerle olacak. Ürün tam manası ile muhteşem: FULL HD olan ürün 2 yıl Samsung Türkiye garantisinde... Kavisli ekranı olan üründe dahili uydu alıcısı da var. Ayrıca USB'den film oynatabilen bu cihaz dahili wifiye sahip. Smart TV özelliğinin de bulunduğunu belirterek ayrıca 4 çekirdekli işlemcisinin olduğunu da eklemek isteriz. Kısacası muhteşem bir ürün ve kaçmaz. Bir diğer üründe Attlas çantalı akülü 18V matkap 69,95 TL'den satılacak ayrıca Attlas taş motoru 69,95 TL olarak sizlerle olacak. Vestel 9W LED ampul 5,95 TL gibi uygun bir fiyatla gelecekken beklenen ürünler arasında olan kitaplar da sunuluyor. İlk Kütüphanem kitap serisi 1,95 TL adet fiyatı ile geliyor. Çocuklarınız için oyuncakların da bulunduğu sayfada HT1010 mini uydu alıcısı da var. Ayrıca basılı sayfada taraftar ürünleri de dikkat çekiyor. Ülkemizin 3 büyük güzide takımlarına ait lisanslı ürünler sunan A101; Zorluteks işbirliği ile tamamen lisanslı muhteşem ürünler getiriyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ocak 2017 tarihinde, A101 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 26 Ocak Aktüel Fırsatları – Samsung UE55K6500 TV” için 4 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...