A101 23 Eylül 2017 aktüel ürünler kataloğu bu hafta fırsatları hafta sonu indirimlerinde önemli indirimler yer almaya devam ediyor. A101 aktüel ürün fırsatlarında bulunan detaylara baktığımızda ilk olarak Tavuk bonfile kg (özel fiyat) ile karşılaşıyoruz. Ayrıca bu hafta A101 markette Torku tost peyniri 700gr ürünü de indirimli fiyatı ile sunulmuş vaziyette sizlerle oluyor. Ek olarak Karadem Ala siyah çay 500gr ürününde de indirim sunan market bu haftanın indirim ürünlerinde Çerezya işlenmiş yer fıstığı 150gr ürünü ile devam ediyor. A101 23 Eylül fırsatlarında Dr. Oetker dondurulmuş karışık pizza 676gr ve Milkten labne 300gr ile devam etmiş görünüyor. A101 23 Eylül 2017 cumartesi günü başlayacak olan bu indirimler için ise son tarih 29 eylül 2017 olarak belirtilmiş ve stoklarla sınırlı olduğu bilgisi de eklenmiş. A101 Biscolata Mood çikolata dolgulu bisküvi 110gr ile devam ederken ayrıca İthal muz kg (özel fiyat) ve Silk&Blue bayan modal slip 3’lü/bato 3’lü ürünlerini de sunmuş. Son olarak ise Head&Shoulders şampuan 550ml ürünü ile bu hafta sonu başlayacak indirimlerin ilk sayfasını belirlemiş. İncelemelerimiz yeni sayfalar ile devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2017 tarihinde, A101 28 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...