A101 aktüel ürünlerinde bu hafta temizlik ve kişisel bakım adına pek çok fırsat var. A101 Perşembe aktüel ürünleri ve 28 eylül itibari ile indirimde olacak ürünlerinde ilk olarak Bingo konsantre toz deterjan 10kg ürününde indirim görüyoruz. Bu üründen sonra ise Mega temizlik seti indirime giriyor. Bu setin içinde neler var bakacak olursak; Mr Muscle sprey mutfak temizleyici 750ml, Mr Muscle lavabo açıcı 70gr, Pronto ahşap temizleyici 500ml, Glade koku kesesi 8 gr, Glade refresh air oda spreyi 275ml, Mr Muscle 5in1 klozet blok sizlerle. Devamında hangi ürünler var bakalım. Bingo Soft çamaşır yumuşatıcısı 10,95 TL fiyatı ile gelirken ayrıca Dove şampuan 550ml+saç kremi 200ml 12,95 TL olarak sunulmuş. Kişisel bakım ürünlerine bakacak olursak; Garnier yüz kremi 50ml, Garnier yüz toniği 200ml, Garnier nem bombası yüz maskesi, Garnier BB göz Roll-on 7ml, Dove şampuan 550ml + saç kremi 200ml, Garnier makyaj temizleme suyu 125ml de sizlerle. Mendiva ıslah havlu 3x60 adet ve Hobby klasik el ve vücut losyonu 300ml ile Listerine ağız bakım suyu 250ml ürünleri de sizlerle. Daha fazlasını görselden görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2017 tarihinde, A101 28 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...