A101 28 eylül aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem indirimler sizlerle olmaya devam ediyor. A101 aktüel ürünleri yeni fırsatlarında bu hafta ilk olarak gıda ürünlerinde Şokoley kakaolu fındık kreması 2kg sizlerle olurken ayrıca bu sayfada Birşah ayran 300ml ürünü de unutulmamış. Ayrıca bu sayfa indirimlerinde Nescafe Classic kahve 100gr ürünleri de es geçilmemiş. Leziz bir ürün Çubuk çikolata çeşitleri 250gr ürünleri de indirime giriyorken bir başka üründe Eti Popkek Hindistan cevizli mini kek en leziz hali ile geliyor. Nescafe severlere de müjde… Nescafe klasik kahve 100gr ürünü de indirimli ve kampanyalı fiyatı ile geliyor. Bu hafta daha fazla indirim ve kampanya için A101 görsellerine özellikle bakmanızı öneriyoruz. A101.com.tr’den en son bilgiyi almadan alışveriş yapmak büyük hata… Aynı ürünü neden daha fazla fiyata alasınız ki… A101’i takip ederek cebinize eziyet etmemiş olun. Daha fazla indirimi ise yine A101 görsellerinden bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2017 tarihinde, A101 28 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...