A101 28 eylül 2017 Perşembe indirimlerinde bu hafta çok konuşulacak fırsatlar var. GoSmart Powerbank 8000mah ürünü ile başlayan fırsatlarda bakalım neler var görelim… İlk olarak ; GoSmart Powerbank 5000mah de sizlerle. Bir diğer üründe GoSmart kablolu kulak üstü kulaklık olarak gelirken GoSmart kablosuz Mouse da sizlerle. GoSmart telefon ve navigasyon tutucu, GoSmart şarj adaptörü, GoSmart kablolu araç şarj cihazı, GoSmart kablolu çift girişli metal araç şarjı, GoSmart telefon ekran koruyucu ve kılıf, GoSmart çift uçlu makaralı şarj kablosu indirimli ürünü de sizlerle olurken GoSmart çantalı kulaklık ile devam ederken GoSmart şarj kablosu, GoSmart araç şarj cihazı ve GoSmart kablolu selfie çubuğu da sizlerle. Ayrıca GoSmart renkli kulak içi kulaklık, Hi-Level Micro SD kart 16GB ve son olarak ise Hi-Level Smart çift girişli USB bellek 16GB sizlerle. Daha fazlası mı… Daha fazlasını a101 28 eylül kataloglarından görebilirsiniz. Bir noktaya dikkat… Ürünler stoklarla sınırlı ve bu da acele etmemiz gerektiği sonucunu doğruyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2017 tarihinde, A101 28 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...