A101 28 Eylül indirimleri ile adından fazlaca söz ettirmeyi biliyor. Gerçekten güzel fırsatlar sunuyor ve indirimlerinde neler bulundurması gerektiğine hakim… Bu sayfada özellikle elektronik aletler üzerinden bir inceleme yapacağız. İlk olarak A101’in sunmayı düşündüğü ve 28 Eylül 2017 görsellerine eklediği stoklar ile sınırlı olan Vestel 7” tablet ile başlıyoruz. Ürün 7’2 ekrana sahip ve 2500 mAh bataryaya sahip. Android işletim sistemli olan ürün 1 GB RAM’e sahip. 8 GB dahili hafızası olan ürün 2 yıl VESTEL güvencesi ile sunulmu. Taksit imkanı da bulunan ürün kaçmaz… Diğer üründe ise Hi-Level 55” uydu alıcılı Full HD LED Tv yer almış. Bu ürün ise duvara asmaaparatı, dahili HD uydu alıcısı ile geliyor. Full HD ekrana sahip ürün 55’’ yani yaklaşık 140cm… Taksit imkanı da sunulan ürün ihtiyaç sahipleri için kaçmaz. Diğer bir aktüel A101 ürününde ise LG bluetooth hoparlör var. Ürün hakkında detayları ürünü aldıktan sonra inceleyip aktaralım. Son olarak LG 28”(70cm) LED ekran ürünü de bu hafta sunulmuş. Bu ürün de kaçmaz. Ayrıca GoSmart, Brillant zebra perde, çeşitli ev tekstili ürünleri, oyuncaklar da A101 markette yerini alıyor. Daha fazlası için takipte kalınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2017 tarihinde, A101 28 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...