A101 aktüel ürün katalogları 29 Temmuz hafta sonu fırsatlarında bu hafta yok yok.. .A101 hafta sonu indirimlerinde yani A101 29 Haziran – 4 Ağustos indirimlerinde bulunan ve hafta sonunu muhteşem fırsatlar ile dolduracak indirimlere daha yakından bakalım. Bendo makarna çeşitlerinde harika fiyatlar sunan market %11 indirim uygulamış. Ayrıca Orkide Ayçiçek yağı 2 lt ürününü %18 indirim ile sunan market İkbal/Torku/Beşler dana kasap sucuk 400gr ürününü de indirimli olarak sunmuş. A101 aktüel hafta sonu indirimlerinde Marmarabirlik kuru sele siyah zeytin 800gr ürününde %11 indirim uygulayan A101 aktüel ürün fırsatları Milkten sürülebilir beyaz peynir 200gr ürünü de %18 indirimli olarak sunmuş. A101 aktüel ürün kataloglarında yer alan ve indirimleri ile muhteşem anlar yaşatan market; Çokça yaprak sarma 300gr ürününde de %20 indirim sunmuş. A101 aktüel ürün kataloglarında Nimet çikolatalı kuruvasan 300gr ürünü satmayı planlarke Doğadan gizli bahçe siyah çay 1000gr ürünü de sunuyor. Ayrıca peçete ve bisküvi ürünleri de bulunan sayfada 29 temmuz – 4 ağustos tarihleri dikkat çekiyor… Daha fazlasını a101.com.tr’den öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Temmuz 2017 tarihinde, A101 3 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...