A101 3 ağustos 2017’de gıda ürünlerinde fırsatlarla geliyor. Aldın Aldın fırsatlarında A101 market; Torku dana kangal fermente sucuk 2x225g ürünü ile siftah yapmış. Peki bu ürüne ait fiyat ne, fiyat için sizler resmi bağlantı olan a101.com.tr’den bilgi alınız. Bizim işimiz ürünleri ve fırsatları değerlendirmek… Diğer bir üründe ise Banvit avantaj paketi 3'lü var. Ürün çok leziz ve fiyatı da bizce çok iyi. Diğer bir fırsatta ise Lezita dondurulmuş piliç çıtır burger 990g ürünü sunulurken ayrıca Lezita piliç ciğer kavurma 200g da es geçilmemiş. Sıcak yaz günlerinde atıştırmalık ve hızlıca yenebilecek ürünler olarak bu ürünler kaçmaz diyebiliriz. A101 3 ağustos itibari ile ayrıca Frico tereyağı 250g, Karper sürülebilir üçgen peynir 32x12,5g ürünlerini de sunmuş. Devamında Çerezya alaca ayçekirdeği 150g ürünü ve Dr.oetker çikolatalı portakallı puding 182g ürünü var. Son iki üründe ise Meysu frut box meyveli içecek çeşitleri 330ml ile Maltana aromalı gazlı içecek 270ml ürünleri ile biraz serinlik katıyor bünyemize… Görüldüğü gibi hem leziz hem uygun fiyatlı, A101’i işte bu yüzden seviyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Temmuz 2017 tarihinde, A101 3 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...