A101 Aldın Aldın kataloğu ile 4 Ekim Perşembe günü sizlerle buluşacak. Bu hafta sizlerle olacak ürünlerde yapılan fırsatlarla adından söz ettirmeyi yine başaracak. 4 Ekim A101 ürünlerine bakacak olursak ilk üründe Lisanslı kız&erkek çocuk uzun kollu tişört 11,95 TL’den sizlere buluşacak. Lisanslı kız&erkek çocuk uzun kollu pijama takımı 16,95 TL’den sizlerle olacak. Lisanslı bayan uzun kollu pijama takımı 24,95 TL’ den A101 marketlerde yerini alacak. Lisanslı erkek çocuk atlet çok büyük bir fırsatla 5,95 TL’den satışa sunulacak ve bir diğer ürün Lisanslı kız çocuk atlet 5-12 yaş aralığında olacak ve farklı lisans seçenekleri ile 5,95 TL’den raflarda yerini alacak. Lisanslı kız&erkek çocuk soket çorap 2’li 3,95 TL’den sunulacak. 3-9 yaş aralığında olan bu ürününde farklı lisans seçenekleri 4 Ekim A101 marketlerde yerini alacak. Lisanslı erkek çocuk boxer muhteşem bir fiyatla 4,95 TL’den sizlerle buluşacakken Lisanslı kız çocuk slip 2’li 4,95 TL’den sizleri bekliyor olacak. A101 ürünler kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise Zorluteks lisanslı kız&erkek çocuk bornoz 24,95 TL’ den satılıyor olacak. Son olarak 4 Ekim Perşembe günü A101 marketlerde Zorluteks lisanslı bayan bornoz 39,95 TL’den sizlerle olacak. Böylece biz aktuel-urunler.com olarak A101 Aldın Aldın Kataloğunu inceledik. Diğer incelemelerimizle sizlerle olacağız…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Eylül 2018 tarihinde, A101 4 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...