A101 4 Ekim Perşembe aktüel ürünleri fırsat dolu kataloğu ile bu hafta sizlerle olacak. A101 aldın aldın kataloğuna göz atacak olursak bu hafta adından fazlasıyla söz ettirmeye devam edecek kampanyalar sizlerle olacak. Bu hafta ev tekstili ürünlerine mercek tutacak olursak Zorluteks lisanslı tek kişilik nevresim seti muhteşem bir fiyat olan 39,95 TL’den satışa sunulacak. 160*220 cm ebatlarında olan bu ürüne ek olarak yastık kılıfı da 50*70 cm ebatlarında sizlere sunulacak. İçeriğine bakacak olursak %100 pamuk olan bu ürünün farklı lisans seçenekleri de raflarda mevcut olacak. Diğer bir ürün olan Zorluteks lisanslı kırlent 40*40 ebatlarında ayrıca 9,95 TL’den A101’de yerini alacak. Zorluteks lisanslı halı 34,95 TL’den sunulacak. Bu ürünün detaylarına bakacak olursak kaymaz taban, yıkanabilir ve 100*150 ebatlarında A101 Fırsat kataloğunda yerini almış olacak. Zorluteks lisanslı tek kişilik çarşaf seti 24,95 TL’den sizlere olacak. Zorluteks lisanslı tek kişilik yatak örtüsü 29,95 TL’den A101 4 Ekim Perşembe günü raflarda yerini alacak. Lisanslı masa örtüsü 12,95 TL’den sunulacak. Son olarak A101 Aktuel ürün kataloğunda Lisanslı çift kişilik nevresim takımı 49,95 TL’den sizlerle buluşacak. 4 Ekim itibariyle A101 marketlerde yerini alacak ürünleri aktuel-urunler.com olarak inceledik. Büyük incelemelerimizle devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Eylül 2018 tarihinde, A101 4 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...