A101 4 Ekim günü çok konuşulacak. Neden mi, çünkü muhteşem bir fırsat ile gelecek... Ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı ile sunulacak olan SEG SDF 2451M derin dondurucu ürünü sizlerle olacak. Ürün 899,00 TL adet fiyata sahip olarak satışa çıkacak ve 2 yıl da VESTEL garantisi ile sizlerle olacak. 220 litre brüt hacme sahip olan ürün 6 çekmeceli yapısı ile hem ergonomik hem ekonomik... 2 adet dondurucu bölmesi olan ürün+ 4 adet de dondurucu çekmeceye sahip... 4 yıldızlı derin dondurucu statüsünde yer alan bu ürün değişebilir kapı yönü özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. A+ enerji sınıfına sahip olan üründe ayrıca kredi kartına taksit avantajı da var. 8000 market ile müşterisinin yanında olan A101 bu ürünü 935,00 TL'den 116,88 TL x 8 (BONUS ve WORLD) 187,00 TL x 5 (Maximum) seçenekleri ile sizlerle olacak. Ürün için ebatlar da belirtilmiş. Ürünün boyu 145,5 cm ve derinliği 63,3cm, ayrıca eni ise 54 cm olarak sizlerle. Daha fazla detay ve tüm özellikler için A101'e mutlaka gidin ve 4 Ekim fırsatlarını inceleyin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Eylül 2018 tarihinde, A101 4 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...