A101 4 Ekim aldın aldın ile bu haftayı kasıp kavuruyor. Perşembe günlerinin merak edilen fırsatlarını ve haftanın en önemli kampanyalarını sunan A101 yine bir TV ürünü ile sizlerle... Ayrıca muht eşem ürünlerinde de devam eden market bu haftanın en çok konuşulanı olmayı yine başaracak. İlk üründe taksit seçeneği ile de dikkat çeken bir kampanya var. Elton 40” uydu alıcılı Smart LED Tv 1299,00 TL fiyatı ile sizlerle. Ürün 40'' ekrana sahip ve özellikleri ile cezbediyor. 8000 Marketi ile ülkenin her tarafında müşteri kitlesini oluşturan A101 bakınız nasıl bir TV sunmuş görelim. İlk özelliği 40'' ekrana sahip olması... Smart dahili WiFi özelliği ve 400 Hzz olması ile de dikkat çekiyor. Ayrıca 2 adet HDMI girişi, Coaxcial ses çıkışı, USB girişi ve 2 yıl SUNNY Türkiye garantisi ile sizlerle. Ürün için vade farkına katlananlara kredi kartına taksit imkanı da var. Fırsatlara yakından bakalım. King K-178 CleanStar elektrikli dik süpürge 99,95 TL'den sizlerle olacak. Diğer üründe King K-977 komple blender seti 119,95 TL'den, King K-642 Gurme mini tost makinesi 55,00 TL'den sizlerle olacak. Vestel LED ampul 6,95 TL olarak sizlerle buluşacak 4 ekim ürünü olurken son fırsatta Sunny Sierra çelik su ısıtıcı 44,95 TL fiyatı ile son noktayı koyacak. Muhteşem A101 indirimlerini incelemeye devam...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Eylül 2018 tarihinde, A101 4 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel, 4 Ekim 2018 Perşembe Bu Hafta” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...