A101 4 Şubat 2016 aktüel kataloglarında ilk sayfa tam size göre. 3 parça gelen bu sayfada yok yok... Hi-Level 48HL690 48 inç Smart Slim LED TV Full HD ürünü dev ekranı ile geliyor. Üstelik inanılmaz iyi fiyatı ile... Ürün Vestel güvencesinde, duvara asma aparatı hediyesi ve dahili uydu alıcısı ile sunulmuş. Yaklaşık 122cm ekranı 1080 Full HD çözünürlüğe sahip. 2 USB girişi, Ethernet, 2 HDMI girişi, VGA üzerinden PC in, HD DVB-T/C/52 (MPEG4) ve daha fazla özelliği de cabası olarak karşımızda oluyor. Bir diğeri ise Hi-Level 16GB Çift girişli smart bellek oluyor. Son olarak ise 499,00 TL'ye emsalini bu fiyata bulamayacağınız Attlas 4 Zamanlı Benzinli Jeneratör Eco 2500... Bu ürün hava soğutmalı, 220V/50Hz, 2,200 Kva sürekli güç ve 15 lt yakıt deposu, 0,6 Lt yağ kapasitesi, ipli çalıştırma sistemli, devre kesici şalterli, otomatik voltaj düzenleyici içeren altarnatör ve 2 yıl garantili olarak 6,5 HP motor gücü ile sizlerle. İncelemeye devam edelim...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ocak 2016 tarihinde, A101 4 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...