A101 4 şubat 2016 perşembe aktüel ürün fırsatları kataloğunun 2. sayfasında inanılmaz süper indirimler var. 4 Şubat Perşembe günü satışa çıkacağını duyurduğu müthiş indirimleri sizler için inceliyoruz. Vitamin pınarı kollu portakal ve narenciye sıkacağı ürünü 59,00 TL fiyatı ile kaçmaz. Evimizde ve ofisimizde kullandığımız bu ürünü size özel olarak tavsiye ediyoruz. Alın, özellikle kış günlerinde portakal suyunun o lezzetini taze taze yaşayın. Ayrıca bu sayfada tanesi 2,00 TL'den plastik ürünler de sunulmuş. Ayrıca 3 bölmeli erzak kabı, süzgeç, patates/soğan kabı,lavabo süzgeci, cam bardak ürünleri ve kavanoz çeşitleri de bu sayfada. Sevilen lezzet Haribo'dan bu sayfada müthiş indirimler de unutulmamış. Çeşit çeşit Haribo markalı ürün leziz ancak uygun fiyatlı olarak A101'de. Unutmayın bu sayfada yer alan ürünlere ait bu fiyatlar 4 şubattan itibaren geçerli olacak. Alışveriş planınızı iyi ayarlamanızı tavsiye ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ocak 2016 tarihinde, A101 4 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...