A101 4 şubat 2016 aktüel ürün fırsatlarının 3. sayfasında inanılmaz ürünler inceleyeceğiz. Süper fırsatlar hem sizin hem çocuklarınız için sunulurken fiyat da cazip tutulmuş. 39,95 TL'ye dört mevsim kapitone set sahibi olabileceğiniz gibi 7,95 TL'ye kapitone yastık da sunulmuş. Farklı fiyatlar ile tek kişilik lastikli penye çarşaf ve çift kişilik lastikli penye çarşaf da burada sunulmuş. Ayrıca çocuklarınızı da 4 şubat günü düşünen A101 oyuncak çekbırak mini klasik araba, oyuncak beşik, oyuncak kırılmaz helikopter bu sayfada sunulmuş. 6lü okul çorabı ürünü de yine bu sayfada sunulmuş. Bayan termal ev patiği ve figürlü çocuk kol saati de bu sayfada. Son olarak ise Sinbo SFH-3309 mini infrared ısıtıcı ürünü alimüninyum gövde, devrilme anında çalışmayı durdurma özelliği, oksijen tüketmeyen teknolojisi, havayı kurutmayan ve koku yapmayan bu ürün taşıyıcı stant sayesinde yer/masaüstü kullanımına uygun yapısı AC 230V -50Hz /1000W gücü ile desteklenmiş. Son olarak 140x230x460 ebatlarına da sahip.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ocak 2016 tarihinde, A101 4 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 4 Şubat Kapitone Set Ürünleri & Sinbo SFH 3309 Aktüel” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...