A101 31 Mart 2018 aktüel ürünler kataloğu indirimlerinde Haftanın Yıldızları sizlerle oluyor. A101 aktüel, yine hafta sonu itibarıyla muhteşem pek çok indirim sunuyor. İlk olarak Yumurta 6’lı ürünü sizlerle oluyor. Özel fiyata sahip bu ürün kaçmaz… Bir diğer indirimde ise Nimet dondurulmuş lahmacun 4x100gr sizlerle. Çerezya spasiyal kuruyemiş 150gr da unutulmamış. Ayrıca bu hafta pek çok indirim muhteşem ürünler ile devam ediyor. Akmina maden suyu çeşitleri x200ml ile devam eden indirimlerde Hanımdan Cheesecake çeşitleri 650g de sizlerle. Ayrıca Dr. Oetker pasta kreması çeşitleri 160g sunan market Cafelux Osmanlı usulü dibek kahvesi 200g de sunmuş. Bir diğer indirimde hafta sonu itibarıyla Silk&Blue bayan tayt sizlerle. Ayrıca bu hafta indirimlerinde Pril bulaşık deterjanı 1500ml de sizlerle. A101 aktüel ürünleri 31 mart hafta sonu fırsatlarında Limon kg özel fiyat (31 Mart-1 Nisan) ve son olarak ise İthal muz kg özel fiyat (31 Mart-1 Nisan) sizlerle. Muhteşem indirimlerinde muhteşem fiyatlarında adına yakışan indirimler için teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...