A101 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimlerinde bu hafta pek çok indirim sizlerle olacak. A101 aktüel ürünlerinde yer alan Yörsan markalı ürünlerde pek çok fırsat var. İlk olarak Yörsan yarım yağlı yoğurt 1500g ürünü sizlerle oluyor. A101 bu hafta ayrıca Yörsan yarım yağlı süt 1 litre ürünü de sunuyor. Bir başka indirimde ise Yörsan susurluk ayran 1 litre ürünü sizlerle olacak. Market indirimlerinde Yörsan markalı ürünleri görmek herkesi mutlu ederken A101 takipçisi de bu leziz ürünleri uygun fiyata almanın heyecanı nı yaşıyor. Diğer indirimde ise Yörsan labne 400g ürünü yer alıyor. Bir başka indirimli üründe ise Yörsan kaymaklı tava yoğurdu 1 kg sunulmuş. A101 aktüel ürünleri 5 Nisan indirimlerinin son ürünü ise Yörsan kaymak 200gr da sizlerle. A101 indirimli ürünleri kampanyalı fırsatları sizlerle olmaya devam ediyor. A101 aktüel ürünlerinde bulunan fırsatlarda daha fazla ne var gibi sorulara yanıt olarak ilerleyen katalogları görmenizi öneririz. Şimdilik bu sayfa için incelememiz bu kadar teşekkürler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...