A101 5 Nisan 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok yeni indirim var. A101 aktüel yeni fırsatlarını incelemeye devam ediyoruz. Görüyoruz ki bu hafta tam anlamı ile harika indirimlere ev sahipliği yapıyor. Hatta başlangıç ürünü bile harika... Sunny Ankaa dik süpürge ile başlayan sayfada Altus AL-101 buhar istasyonlu ütü geliyor. Ütü ürünü için bekleyen çok kişi olduğunu duyuyor gibiydik. En azından takip eden çok kişi var bu ürünü... Bu sebepten dolayı alacaklar biraz acele edip 5 Nisan günü markete erken gitmeli diye düşünüyoruz. Ayrıca sayfada Sinbo SHC-4353 saç kesme makinesi de sizlerle. Bir diğer indirimli üründe Arzum AR-5038 saç kurutma makinesi sunulmuş. Perşembe gününün indirim yıldızından Sinbo SCD-5038 tekli elektrikli ocak ile devam eden indirim sayfasında ayrıca Ortopedik boyun yastığı da sizlerle. Bu hafta baharın da gelmesi ile Mini bahçe küreği ve Çekiç de sunulmuş. Ayrıca bitki severler de unutulmamış. Canlı çiçek çeşitleri geliyor. Son üründe ise Blakc+Decker KR504DRE darbeli matkap ürünü sayfada yerini alıyor. Teşekkürler indirimlerin en iyisi...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...