A101 aktüel 5 Nisan 2018 fırsatlarında muhteşem indirimler var. Bu hafta indirimlerinde kampanyalı ürünler gelmeye devam ediyor. Aldın Aldın sloganlı sayfalarında muhteşem indirimler sunan market ilk olarak Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv sunuyor. Dahili HD uydu alıcısına sahip olan ürün 109cm ekrana sahip… Vestel güvenceli olan ürün kaçırılmayacak bir fiyat ile sizlerle. Kaçırmayın üzülmeyin. Diğer indirimde Lisanslı taraftar 16GB OTG USB bellek sunulmuş. Ayrıca Piranha kablosuz bluetooth kulaklık de sunan market Xiaomi Mi Brand 2 akıllı bileklik getiriyor. Uygun fiyatın uygun ürünleri A101 ile harika… A101 5 Nisan aktüel fırsatlarında General Mobile GM5 Plus cep telefonu da sizlerle. Ürünü bilmeyen hemen hemen yoktur, varsa da A101 sayfasında bazı bilgilere yer vermiş. O bilgilerde 13mp arka kamerası ve 13mp ön kamerası olduğu belirtilmiş. Ayrıca 3100 mAh batarya ile adeta şarjı bitmek bilmeyen bir telefon. Orta segment bir telefon kaçırmak istemeyen acele etmeli…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...