A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta 5 Nisan 2018 perşembe rüzgarları esiyor. İndirimlerinde bu hafta bakalım ne gibi mutfak ürünleri A101 tarafından sunulmuş. A101 5 Nisan ürünlerinde 4 raflı çok amaçlı dolap geliyor. Bu ürün için taksit imkanı bile sunulmuş. HARİKA... Papilla kızartma tenceresi de mutfak ürünlerini başlatmış gibi görünüyor. Bu hafta Sinbo SCM-2848 Türk kahvesi makinesi de geliyor. Ayrıca Renga otantik cam şişe de sizlerle olurken bir başka üründe Çerezlik var. Sayfasında A101 Yuvarlak saklama kabı de sunulmuş. Bir diğer üründe ise Alaska saklama kabı 2,1L var. Ayrıca Mikrodalga saklama kabı ve Yuvarlak/kare badya 5’li ürünleri de geliyor. Nehir bambu servis gereçleri ile Çok maçlı mutfak makası de A101 markette 5 Nisan günü sizlerle. Görselleri incelemeye devam edelim. Koroplas battal boy çöp torbası 10’lu da geliyor. Rooc lazer kesim bıçak seti 3’lü da sizlerle oluyor. Ayrıca Peynir bıçağı/servis spatulası/pizza kesici ve son olarak ise Kiwi bıçak bileme makinesi bu haftanın indirimlerinde yerini alıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...