A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok indirim sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta indirimlerinde Regal tezgah seviyesi buzdolabı ile başlayan sayfaya yakından bakalım. İlk olan bu üründe boyutlar belirtilmiş. Yükseklik 82cm, derinlik 54cm, soğutucu raf 2 adet, değişebilen kapı yönü ve 90lt brüt hacim ile gelen ürün VESTEL güvencesine 2 yıl haiz… A101 indirimlerinde ayrıca Kaymaz taban saçaklı halı 4m2 de sizlerle. Bir başka indirimde Kaymaz taban saçaklı yuvarlak halı 150x150cm sizlerle. Ayrıca Osram LED ampul de sizlerle. Son olarak ise Kilim 100x150cm var. A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta görüldüğü gibi muhteşem indirimler var. 7000 marketi ile ülkemizin en büyüğü olan bu market indirimleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. A101 5 nisan Perşembe günü indirimlerini inceledik. Daha fazla indirim ve fırsatı da incelemeye devam ediyoruz. A101 gerçekten harika fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar için ise 5 Nisan’ı tarih gösteriyor. Kaçırmamakta fayda var.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...