A101 5 Nisan Perşembe indirimlerinde bulunan muhteşem detaylara sahip ürünler görücüye çıkardı. İndirimlerin listelendiği katalogları tek tek inceledik. Gördük ki gerçek anlamda fiyatları çok iyi… İlk olarak bu hafta Gold Baby çift yönlü bebek arabası sunuldu. Ürün fiyat olarak çok ama çok uygun bu anlamda kaçırılmayacak bir ürün… Ayrıca bu hafta Bebek bakım çantası da sizlerle… Bir diğer indirimde Çocuk sandalyesi bulunuyor. Silk&Blue eşleşen bebek çorabı 2’li ile devam eden indirimler Bebek ayakkabısı da takip ediyor. Ayrıca indirim listelerinde Bebek güvenlik ürünleri de bulunuyor. A101 market fırsatlarında Koroplast bebek bezi torbası 50’li de bulunuyor. Devam edecek olursak Oyuncak çim biçme makinesi, Oyuncak bultak ayıcık, Oyuncak lisanslı küp 4’lü, Kitap kurdu serisi, Çay kitapları da geliyor. Devamında Oyuncak yürüyüş arkadaşı, Oyuncak çılgın arabalar ve son olarak ise Dünya klasikleri de geliyor. Kaçmaz indirimler böyle…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Mart 2018 tarihinde, A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...