Bim 10 Mayıs Cuma günü muhteşem ürünlerini marketlerine getiriyor. Bim aktüel ürünlerinin kampanyalı sayfalarını inceledik ve şimdi de sürpriz ürünü açıklayacağız. Bim market kataloglarına göz gezdirmeye devam edin. Alacağınız ürünleri katalogları inceleyerek karar verin. Bu hafta bim aktuel de dev indirimler sizleri bekliyor. Harika fırsatlar ve muhteşem fiyatlar Bim de yerini almaya başladı bile... Keysmart bulaşık makkinesi KEY 3003 999,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün Arçelik A.Ş servis garantisi ile sizlerle olacak. Ayrıca ürünün özelliklerini sizlere paylaşacağız. A+ ve ön yıkama, Eko 50, Yoğun 70 olarak 3 program özelliği bu üründe sizleri bekliyor. Ayrıca bu üründe bardak koruma sistemi de sizleri cezbedecek. Bu harika ürünü kullananlar kullanmayanlar için sayfamıza yorum yapabilir. Detaylı incelemelerimiz sizler için devam ediyor. Aktüel Ürünler sayfası olarak her hafta burada sizlerleyiz. Market kampanyaları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Mutlu alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 10 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...