Bim aktüel kataloglarında bu hafta mükemmel ürünler sizleri bekliyor. Bim 10 Mayıs 2019 tarihinde muhteşem kampanyalara imza atacak. Bu haftanın ilk indirimli ürünü Çift kişilik nevresim takımı 99,00 TL olarak satışa sunulurken Tek kişilik nevresim takımı ise 79,00 TL olarak satışa sunuluyor. Harika ürünlerde dev kampanyalar devam ediyor. Dijital nano halı farklı ebatlarda satılıyor. Bu ürünlerin ebatlarına göre de fiyatlar verilmiş. Katalog görsellerini siz değerli bim takipçileri ile paylaşacağız. Detaylı incelemelerinizi yada merak ettiğiniz ürünlerin görsellerini kataloglardan inceleyebilirsiniz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Bim aktüel 10 Mayıs kataloglarını inceliyoruz. Sizlerde fırsatlardan haberdar olmak istiyorsanız aktuel-urunler.com adresini ziyaret edebilirsiniz. bu haftanın kataloglarında bayanlar için de sürpriz ürünler var. Yüksek taban terlik kadın 24,90 TL olarak raflarda yerini alıyor. Bir başka ürün ise Lisanslı top 5,95 TL'den Bim marketlerde yerini alıyor. Bu harika ürün incelemelerine devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 10 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...