Bim aktüelde bu hafta neler var neler... Bim 10 Mayıs 2019 tarihinde sizler için harika ürünler getirerek gönlünüzü fethediyor. Bu ürünler hem çok kaliteli hem de çok ucuz... 10 Mayıs 2019 Cuma günü Bim sizlere kapılarını açıyor. Yeni evlenenler, ev dizenler, eski eşyalarını yenilemek isteyenler Bim aktüel de harika fırsatlar var. 3'lü ankastre set 799,00 TL olarak satışa sunuluyor. Üstelik bu ürünle birlikte sizlere ücretsiz kurulum hakkı da tanınıyor. Ayrıca bu hafta bim 10 Mayıs kataloglarında Granit efektli tencere seti 5 parça 129,00 TL olarak belirlenmiş. Bu harika ürünü de kaçırmamak için Bim marketlere uğrayabilirsiniz. Tefal tava 59,90 TL, Lav elis büyük kase 9,95 TL ve 6'lı elis kase 12,90 TL olarak Bim aktüel de satılıyor. Paşabahçe dikdörtgen borcam 24,90 TL olarak kataloglarda yerini aldı. Bu ürünleri daha yakından incelemek için görsellere tıklayabilirsiniz. Yaldızlı çay seti 32,90 TL olarak satışa sunuluyor. 10 Mayıs 2019 tarihinde sizler de Bim aktüele uğrayın, karlı çıkın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 10 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...