Bim 10 Mayıs katalogları takipçileri ile buluşmaya geliyor. Bim aktüel merak edilen ürünlerini açıkladı. İşte 10 Mayıs 2019 tarihinde Bim marketlere gelecek olan ürünler; Samsung j4 plus cep telefonu 999,00 TL olarak satışa sunuluyor. Diğer kampanyalı ürün ise Philips buharlı ütü 189,00 TL olarak bim aktüelde... Güneşin yüzünü göstermesi ile birlikte Oto buzluk hayatınızı kolaylaştırmak için geliyor. Bu ürünün fiyatı ise 149,00 TL olarak kataloglarda belirtilmiş. Bu ürünleri şimdiden kataloglarda inceleyebilir ve daha sonra 10 Mayıs Cuma günü Bim aktüel de bulabilirsiniz. Fakir saç kurutma makinesi Frida 75,00 TL olarak satılıyor. Bu ürüne ihtiyacı olanlar bu fiyata kaçırmasın. Daha fazlası için hız kesmeden devam ediyoruz. Casio kol saati 99,00 TL olarak satışa sunuluyor. Kadınlar için gelen bu ürün hem kaliteli hem de uygun fiyatlı... Ayrıca günlük kullanım için çok güzel bir ürün de bim marketlerde

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 10 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...