Bim aktüel en yeni indirimleri ile geliyor. Bim 12 Ekim cuma günü sunacağı fırsat ürünlerinin listesini ve aktüel ürün görselini görücüye çıkardı. Haberlerde ve sosyal medyada yer alan bilgilere göre bu hafta gelecek ürünleri inceliyoruz. İlk olarak Arnica Dik Durabilen Süpürge 99 TL fiyatı ile sosyal medyada çok konuşulan ürün oluyor ve devamında ise Blue House El Mikseri 59,90 TL gibi uygun bir fiyata alıcısını bekliyor. Basamaklı Tabure 23,90 TL olarak gelirken devamında Chef's Granit Efektli Mini Tencere 19,90 TL'den sunulmuş durumda... Mutfak ürünlerinde Bim aktüel 2'li Dikdörtgen Saklama Kabı 7,95 TL'den, Tek Fiyat Mutfak Aletleri 3,75 TL'den sunuluyor. Ayrıca Sarımsak Rendesi 2,50 TL olarak geliyor. Uygun fiyat Gondol Tezgah Yanı Çöp Kutusu 2,50 TL olarak sürerken bu hafta yetişkinlerin seveceği bir ürün sizlerle oluyor. 1000 Parça Yetişkin Puzzle 19,90 TL'den sunuluyor. Oyun Çadırı 29,90 TL olarak sunulurken Bim markette LAV 3'lü Kısa Meşrubat Bardağı 4,75 TL olarak geliyor. Lav markalı ürünlerde LAV 6'lı Kase 7,95 TL'den, LAV 3'lü Uzun Meşrubat Bardağı 4,95 TL'den LAV Büyük Kase 6,50 TL olarak sunulmuş oluyor. İlk Oyuncak Bebeğim 75 TL'den, Ahşap Denge Oyunu 9,95 TL'den ve Serbest Teker Römorklu Çiftlik Araçları 15,90 TL'den sizlerle oluyor. Bim aktüel indirimlerini inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Ekim 2018 tarihinde, BİM 12 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...