BİM 12 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|2 Ekim 2018|1 Yorum

Bim 12 Ekim 2018 aktüel ürün detaylarını duyurdu. Bu haftanın muhteşem fırsatlarında çok önemli ürün ve fırsatlar var. Müşterisini sevindirecek olan Bim tüm vatandaşların satın alabileceği harika ürünler ve bu ürünlere ait kampanyalar ile 12 Ekim günü geliyor. Detaylar aktüel ürünler ile başlıyor.

Bim 12 Ekim 2018 günü vatandaşlarla neleri buluşturacağının açıklamasını mağazalarındaki aktüel ürünler broşürü ile yaptı. Bu haftanın yıldızı olan Bim market gelecek haftanın da indirimlerini hazırladı ve sundu. Şimdiden merakla beklenen ürünler arasında pek çok yeni fırsat da sizlerle olurken aktüel ürünler yine formunda olmaya devam ediyor. Fırsatları ile gönüllerde taht kuran ve vatandaşın iyiliğini düşünen Bim’de çizgisinden ödün vermeden süren istikrar herkesi mutlu diyor. Bim aktüel ile müşterisine her hafta yeni indirim ve fırsatlar sunan bu markette 2 sayfalık muhteşem ürün fırsatları var. Detaylarını incelediğimiz 12 Ekim bim aktüel kataloglarının yanı sıra geçmiş haftanın yani 5 ekim kataloglarının detaylarını da aktuel-urunler.com ‘da bulabilirsiniz.

Bim 12 Ekim ile sizlerle olması beklenen markette yüzler gülüyor. Alışılan aktüel günde gelen fırsatlarla Bim yine vatandaşı sevindiriyor. Pek çok alanda indirimli ürün sunan market yine ev elektroniği alanını es geçmiyor. Ayrıca mutfak ürünleri ve oyuncaklar da sunan Bim‘de ev tekstili fırsatları ile tamir&bakım ürünleri de dikkatlerden kaçmıyor. Bim aktüel indirimli ürünlerinde bu kadar fazla fırsat varken biz de sizlerle şimdi bu fırsatlara yakından bakalım: İlk ürün Arnica Dik Durabilen Süpürge  oluyor ve 99,00 TL fiyatı ile cezbediyor. 3 yıl garantili olan bu aktüel ürün kaçmaz… Bir diğer indirimli fırsat ürününde Bim Basamaklı Tabure sunuyor. Fiyatı ise dudak uçuklatıyor. 23,90 TL olan ürün yine harika… Devam eden kampanyalarda Blue House El Mikseri 59,90 TL olan fiyatı ile sizlerle olurken Tek Fiyat Mutfak Aletleri 3,75 TL olarak raflarda yerini alıyor. Bim 12 Ekim kataloglarını 2’li Dikdörtgen Saklama Kabı 7,95 TL fiyatı ile süslerken Sarımsak Rendesi 2,50 TL olarak geliyor. Sevilen ürün ve marka ile Chef’s Granit Efektli Mini Tencere 19,90 TL’den, Gondol Tezgah Yanı Çöp Kutusu 2,50 TL’den sunuluyor. Bu hafta ayrıca 1000 Parça Yetişkin Puzzle 19,90 TL olarak gelen ürün olurken Lav 2’lü Kısa Meşrubat Bardağı 4,75 TL’den raflarda yerini alıyor. Bu hafta Lav 6’lı Kase 7,95 TL’den gelirken Lav 3’lü Uzun Meşrubat Bardağı 4,95 TL fiyatı ile sevindiriyor. Oyun Cadırı sunan Bim aktüel bu hafta Büyük Kase de getiriyor. İlk Oyuncak Bebeğim 75,00 TL’den gelirken Ahşap Denge Oyunu 9,95 TL olarak ve Çiftlik Araçları Serbest Teker Römorklu 15,90 TL olarak sizlerle oluyor. Bim markette 3 Parça Makine Seti Akülü Vidalama-Avuç Taşlama- Darbeli Matkap 329,00 TL fiyatı ile cezbederken Lehim Tabancası 59,90 TL ve Anne Kare Şal 14,90 TL oluyor. Bu hafta sosyal medyada çok konuşacak olan katalogları da görün istedik, şimdi aktüel ürünler ile görsel detayları inceleyin…

Sponsorlu BağlantılarDetaylarını aktardığımız Bim aktüel ürünlerine ait fırsatlar BİM 12 Ekim 2018 indirimlerinin yer aldığı görselleri de sunalım ve incelememizi yeni hafta ile devam ettirelim:

BİM 12 EKİM 2018 | BİM Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 2 Ekim 2018 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:44 .

Aramalar: , , , ,

“BİM 12 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum