BİM 16 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|7 Ekim 2018|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

BİM 16 Ekim 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta Salı itibarıyla muhteşem fırsatlar var. BİM aktüel katalogları ve asla eskimeyen kampanyaları ile gündemde yer eden fiyatlarının bulunduğu detaylı Bim aktuel 16 ekim incelemesi başlıyor.

Bim 16 Ekim 2018 aktüel kataloglarında dikkatler bu salı ne gibi fırsatların geleceğine çevriliyor. Pek çok alanda indirim yapan Bim yeni haftasının başlarında yine müşterisini memnun edecek fırsatlara imza atıyor. Haberimizde de bahsedeceğimiz bu aktüel ürünler, 16 ekim 2018 salı günü sizlerle olacak. Yeni haftası ile gelecek olan Bim Aktüel Fıçı ve Barilla ile raflarını süslüyor. İki farklı markadan muhteşem lezzetli ürünler ve uygun fiyat sunan Bim mağazaları hakkındaki detaylar ile incelemeize devam edeceğiz. Bim kanadından yapılan açıklamalar ve tüm detaylar için sizleri ürün fırsatları inceleme kısmına davet ediyoruz.

Bim Aktüel alışılan ve bilinen adı ile gelen fırsatları ile adeta fırsatta çığır açıyor. Yılların eskitemediği Bim aktüel ürünlerinin 16 Ekim fırsatları bu haftayı da önemli indirimler ile dolduruyor. Haftanın Önerileri olarak gelen fırsatlarda bakalım neler var tek tek inceleyelim: Barilla markalı olarak gelen ürünlerde ilk olarak Barilla Pesto Ses Genovese sizlerle ve fiyatı ise 8,95 TL… Bir diğer bim ürününde Barilla Burgu var ve ürün için istenilen fiyat 1,90 TL… Bim aktüel ürünlerinde Barilla Kale ürünü de var ve fiyatı ise 1,95 TL. Leziz ürünlerde bu hafta Barilla Spagetti 400g olarak gelecek ve 1,95 TL olarak alıcısını bekleyecek. Ayrıca bu hafta Bahçıvan Rende Mozzarella 125g 4,95 TL olarak gelen bir diğer ürün olacak. Bim market Fıçı ürünleri de sunacak. 16 Ekim bim kataloglarında Fıçı Jalapeno Acı Biber Turşusu 3,95 TL olarak gelecek. Diğer bim ürününde Fıçı Kornişon Salatalık Turşusu 3,95 TL olarak sizlerle olacak. Bu hafta Fıçı Fasulye Turşusu 3,95 TL’den satılacak bir diğer fırsat olurken Fıçı Pancar Turşusu 3,95 TL olarak raflarda yerini alacak. Vatandaşların gözlerine takılan son 16 Ekim ürünü ise Fıçı Salatalık Turşusu oluyor fiyatı ise 4,95 TL… Daha fazla mı? Daha fazlası için Bim’in diğer haftalarına göz atmanız yeterlidir. Onlar için aktüel ürünleri incelemeye devam edebilirsiniz.

Sponsorlu BağlantılarDetaylarını aktardığımız Bim aktüel ürünlerine ait fırsatlar BİM 16 Ekim 2018 indirimlerinin yer aldığı görselleri de sunalım ve incelememizi yeni hafta ile devam ettirelim:

BİM 16 EKİM 2018 | BİM Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Ekim 2018 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.