Bim aktüel ürün indirimleri ortalığı kasıp kavuracak. Bim 12 Ekim aktüel ürün kataloglarını incelemeye ve Aktüel Ürünler olarak orijinallikten ödün vermemeye devam ediyoruz. Her ne kadar etrafta haber siteleri yaptıkları haber değeri olmayan içerikler ile devam etse de Aktüel Ürünler çizgisi onlara inat devam ediyor. Bim 12 Ekim fırsatlarında Kaynak Makinesi 450,00 TL'den sizlerle oluyor. Aktüel ürünlerinde detaylardan vazgeçmeyen Bim Katlanır Masa 49,90 TL'den sunuyor. Bu hafta Mermer Desenli Banyo Seti 4'lü 75,00 TL fiyatı ile sizlerle olan yeni bir ürün olurken Bim aktüel kataloglarında Çift Fermuarlı Bot Kadın 39,90 TL'den raflarda satışı bekliyor. 12 ekim günü Pamuklu Paspas 4,95 TL, Mermer Desenli Banyo Seti 4'lü 75,00 TL ve Tek Fiyat Fırça Çeşitleri 2,25 TL olarak gelen diğer aktüel ürünlerden oluyor. Bu hafta Bim markette Deri Ayakkabı Erkek 39,90 TL'den, Simli Panço 23,50 TL'den gelirken SweatShirt 19,90 TL olarak dikkatlerden kaçmıyor. Bim 12 Ekim fırsatlarında Mini Ütü Masası 22,90 TL olarak Kalorifer Suluğu 2,25 TL olarak geliyor ve son üründe Çift Kişilik Alez 7,50 TL olarak raflarda sizleri bekliyor. 12 Ekim yine harika... Bim 12 Ekim yine muhteşem ve yine müşterisinin sevgilisi...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Ekim 2018 tarihinde, BİM 12 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...