BİM'e ne gelecek? Bim aktüel katalogları neler, 19 Nisan günü ne gibi kampanyalar var, sorularının yanıtı olan bu hafta incelemeleri başlıyor. Bim 19 Nisan kataloglarında aktüel teknoloji takip ediliyor. Günümüz teknoloji ürünlerini ucuza almak isteyenlerin adresi haline gelen Bim Mağazaları yine bu ürün meraklıları için bir sayfa derliyor. Sayfada yok yok... Şimdi detaylıca ürünleri anlatalım. İlk ürün Reeder MS7 Tablet ve 299 TL fiyata sahip. Ürün hakkında onlarca inceleme olduğundan detayı için bu incelemlere yönlendiriyoruz. Asıl mesele olan ürüne gelelim. Drone Corby ürünü... Fiyatı da 249 TL. Bu ürün havadan görüntü almanız için tasarlanmış bir yeni teknoloji aleti... 70m yüksekliğe kadar çıkabilen ürün çok hafif... Meraklılarına duyurulur... Sayfada beklenen diğer ürünelre göz atalım. HP All-in-One Deskjet 2620 Wi-Fi Yazıcı 175 TL olarak sunulacak. Bulldog Bluetooth Speaker 75 TL'den ve Smart Saat 99 TL'den yer alacak. Bu hafta şekli ile şaşırtan Sporcu Kulaklık 49,90 TL, Trust Taşınabilir Şarj Aleti 10.000 mAh 59,90 TL olarak sizlerle olacak. Ayrıca Mobil Oyun & Joystick Fanlı Powerbank 49,90 TL olarak ve Karaoke Mikrofon 59 TL olarak yer alacak. Dahasını görmek isteyenleri de Bim'e yönlendiriyoruz. Dahası Bim'de...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Nisan 2019 tarihinde, BİM 19 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...